Inomero projektuje, produkuje, dostarcza i serwisuje urządzenia i linie technologiczne przeznaczone dla przemysłu spożywczego. Główny profil związany jest z wytwarzaniem instalacji do produkcji piw rzemieślniczych. Firma na bazie ponad 20-letniego doświadczenia zaopatruje rynek w sprawdzone rozwiązania techniczne w postaci Kadzie Zacierno-Warzelnych, Kadzi Filtracyjnych, Wirpooli zwanych kadziami osadczymi, Unitanków, Zbiorników leżakowych. Kompletnych rozwiązań przeznaczonych do uruchomienie browaru o A do Z.
Tworząc linie technologiczne dobieramy wielkości urządzeń do zakładanej wydajności uwzględniamy przy tym możliwości adaptacji istniejących pomieszczeń i wartości inwestycji.
W ciągu 5 lat doświadczenia w budowie browarów i kreowania produktów szczególną uwagę poświęciliśmy wewnętrznym powierzchnią urządzeń dlatego też jakość produktu końcowego jest wysoko oceniana przez znawców tematu. Zwrócić szczególną uwagę należy też na fakt że produkt końcowy czyli piwo jest efektem pracy Piwowarskiej i to co nas cieszy to fakt że trafiają do nas ludzie z pasją i wysokimi kwalifikacjami a my pozwalamy im realizować ich cele.
Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Produkty dla piwowarstwa:

Browar rzemieśliniczy
Combo 10hl

Kadź Filtracyjna

wirpool

Kadź Osadcza

Fermentor

Fermentory,
Unitanki

Chmielenie na zimno

Cyklon Aromatyzujący

fermentor

Armatura

Lnie rozlewnicze do piwa:

Produkujemy urządzenia do rozlewu piwa do butelek oraz puszek z wydajnościami do 1200 butelek/puszek na godzinę.

Płuczki butelek, płuczki puszek

Etykieciarki

Rozlew

Kapslownice, zamykarki puszek